Gospodarstwo Agroturystyczne Wincentówka

Gospodarstwo agroturystyczne jest wspaniałą bazą wypadową na górskie, bieszczadzkie szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe jak również spacerowe. Znajduje się ono nieopodal drogi krajowej biegnącej do z Sanoka do Ustrzyk Górnych. Niedaleko znajduje się przejście graniczne z Ukrainą. Odcinek tej drogi jest również częścią dużej i małej ”pętli bieszczadzkiej”, którą można dojechać nad zalew Soliński i do Bieszczadzkiego Parku Narodowego.  Na życzenie organizowane są przejażdżki bryczką a śnieżną zimą saniami. Istnieje możliwość skorzystania z usług pobliskiej stadniny koni (500m od gospodartwa).

Wieczorową porą Wincentówka oferuje miłe chwile przy ognisku i grillu. Dla lubiących wędkować w okolicy znajduje się wiele czystych i zasobnych w ryby łowisk oraz ogromny staw. Tym, którzy lubią wycieczki piesze, gospodarze zapewniają przewodnictwo.

Dla lubiących sporty extremalne dostępna jest możliwość jazdy po bezdrożach qudami, a zimą skuterami śnieżnymi. Od gospodarstwa istnieje możliwość dojechania do Zalewu Solińskiego na qudach lub samochodach terenowych wyznaczonymi szlakami. Na trasie znajdują się wspaniałe punkty widokowe na bieszczadzkie góry. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenie na miejscu rowerów szosowych i górskich dla dorosłych i dzieci wraz z wyposażeniem.

Na zalewie solińskim gospodarstwo posiada 9 łodzi typu canoe z wiosłami i kamilzelkami. Do Państwa dyspozycji jest łódź motorowa, dysponująca 12 miejscami. Zimą narty, z których można skorzystać na wielu znajdujących się w pobliżu wyciągach.  Zapraszamy serdecznie w Bieszczady na wypoczynek w Czarnej.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z biurem.